Бійці ЗСУ захопили полонених і трофеї на Бахмутському напрямку

На Бахмутському напрямку минулої доби російські окупанти здійснили безуспішні спроби відновити втрачене положення північніше та західніше Кліщіївки (південніше Бахмута).

Про це в ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальнй мережі «Фейсбук», серед іншого, доповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», розповів наступне:

«Орки втрачають техніку, в нас є полонені їхні чмоні. Але поки за рахунок складних мінувань та рельєфу, а місцями і перевазі в кількості вогню арти їм вдається сповільнювати наш рух. Сповільнювати, але не зупиняти. Окремий привіт хлопцям, яких не називаю, але які ходили погуляти по Бахмуту нещодавно і затрофеїли дещо».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Очередной теракт в Турции — погибли полицейские (видео)

31.03.2016 - 20:04
Очередной теракт произошел в Турции — в городе Диярбакыр. Есть погибшие и раненные. На этот раз целью террористов стал полицейский бронированный автобус. Когда он проезжал мимо заминированного автомобиля, осуществили подрыв. В ...

В США медведь залез в бассейн, спасаясь от жары: видео

18.07.2018
Жители одного из частных домов ...