Бійці ЗСУ захопили на фронті цінний трофей

Бійці Збройних сил України затрофеїли справний танк російських окупантів. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Х» повідомив військовий блогер Сергій Нещадим, оприлюднивши відповідне відео, відзняте нашими захисниками.

Вони завели машину і поїхали на ній. Танк очевидно застарілої радянської марки – коментатори вказують, що це, вірогідно, «Т-55», до якого у Сил оборони начебто немає снарядів.

Зате він на ходу і зовні цілий. Як то кажуть, дарованим танкам в зуби не заглядають, у господарстві згодиться. А якщо комусь пощастить затрофеїти кращого, ми будемо тільки раді.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Якутии нелюди на «Уралах» догнали и задавили медведя: видео

27.12.2016 - 11:53
Вопиющий случай жестокого обращения с животными произошел в российской Якутии. Видео, отснятое участниками этой драмы, появилось в сети и уже вызвало шквал негодования. Рабочие-вахтовики на «Уралах» преследовали по заснеженной молодой ...

Почему суды Украины отказываются признавать факт агрессии России

07.09.2016
Апелляционный суд Киева отказал правозащитнику ...

Забавное дефиле коротконогого кота (видео)

29.03.2016
Забавного котика сняли на видео. ...