Бійці ЗСУ захопили цінний трофей

Здобули ворожу БМП з захистом від дронів типу «черепаха»

Бійці п’ятої окремої штурмової Київської бригади Збройних сил України захопили у російських окупантів справну бойову машину піхоти зі щедро навареним захистом від дронів-камікадзе (гармата БМП не має, куди стріляти).

Про це у своїй сторінці у соціальній мережі «Х» (колишній «Твіттер») о 13:13 повідомив військовослужбовець Сил оборони, відомий як блогер «Falcon», оприлюднивши фотографію самого трофея.

А вже о 13:29 блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» написав: «Сьогодні наші хлопці вкрали у орів БМП».

Він оприлюднив світлину тієї ж БМП, але вже з двома нашими захисниками. З попередніх новин відомо, що п’ята бригада воює на Бахмутському напрямку.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ночные столкновения возле Верховной Рады: видео

18.10.2017 - 00:38
Организаторы протестов в Киеве соорудили у здания парламента палаточный городок. Вечером возле него произошли столкновения с полицией. Спровоцировало конфликт нежелание тех, кто остался в этом импровизированном лагере подчиниться требованию полиции ...

Мосийчук устроил драку в облсовете Тернополя: видео

06.06.2018
Если раньше Тернополь делал всевозможные ...

Во Львове снесли Монумент славы: опубликовано видео

03.03.2019
После достаточно длительных попыток во ...

Изюминки нынешней церемонии награждения «Оскарами»: видео

27.02.2017
Голливудский кинематограф настолько переплетен с ...