Бійці ЗСУ взяли в полон російських окупантів на Донеччині

Бійці Збройних сил України взяли в полон ще двох російських окупантів. Про це повідомив телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідні відео їх допиту.

Олександр Володимирович Раковський 1982 року народження з Бєлгороду (вулиця Магістральна, 26) каже, що був мобілізований в тероборону і мав їхати на полігон в Ростовську область. Однак опинився на Донеччині, де його прикомандирували до дев’ятого батальйону квазіутворення ДНР, який брав участь в штурмових діях.

Раковський намагався протестувати, однак його заставили для рашистського телебачення заявити, що він свідомо приїхав «захищати» Донбас. Під час однієї з атак потрапив в полон.

Як звати іншого полоненого, поки що невідомо – це ув’язнений «вагнерівець» з саратовської колонії, який до полону встиг повоювати півтори доби. Можна припустити, що здавався в полон спрямовано з власної волі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во Львове подростки устроили массовое жестокое побоище: видео

31.03.2017 - 00:07
В понедельник 27 марта во Львове состоялась жестокая драка между подростками, в которой приняли участие порядка двух сотен человек. В сеть выложили видео этого невероятно жуткого побоища в микрорайоне Левандивка Дрались ...

Опубликовано видео подмосковного домика Януковича

31.08.2017
С подачи российского певца Иосифа ...

Оригинальный бутерброд на завтрак

11.11.2015
Предлагаем Вам оригинальный, и что ...

«Боруссия» громит «Легию» с рекордным счетом: видео голов

23.11.2016
С хоккейным счетом завершился поединок ...