Бійці ЗСУ взяли в полон російських окупантів на Донеччині

Бійці Збройних сил України взяли в полон ще двох російських окупантів. Про це повідомив телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідні відео їх допиту.

Олександр Володимирович Раковський 1982 року народження з Бєлгороду (вулиця Магістральна, 26) каже, що був мобілізований в тероборону і мав їхати на полігон в Ростовську область. Однак опинився на Донеччині, де його прикомандирували до дев’ятого батальйону квазіутворення ДНР, який брав участь в штурмових діях.

Раковський намагався протестувати, однак його заставили для рашистського телебачення заявити, що він свідомо приїхав «захищати» Донбас. Під час однієї з атак потрапив в полон.

Як звати іншого полоненого, поки що невідомо – це ув’язнений «вагнерівець» з саратовської колонії, який до полону встиг повоювати півтори доби. Можна припустити, що здавався в полон спрямовано з власної волі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России взорвали крупнейшую башню Урала: видео

24.03.2018 - 12:41
Демонстрируя всему миру разработки новых видов вооружения и указывая на солидные инвестиции в оборонный комплекс, в России не особо скрывают дефицит средств на мирные цели. Из-за хронического недофинансирования в российском ...

Мосийчук и Лещенко подрались на телеканале NewsOne: видео

11.08.2018
Как известно в Радикальной партии ...