Бійці ЗСУ взяли в полон окупантів біля Роботиного

Чергова штурмова десантна група російських окупантів на БТЛБ (багатоцільовому тягачу легко броньованому) була знищена бійцями Збройних сил України в районі звільненого минулого літа села Роботине Запорізької області.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив головний редактор «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов, оприлюднивши відповідні відео, відзняті нашими захисниками впритул.

На одному військовослужбовець спокійно проводить екскурсію на місці знищення БТЛБ і оглядає трупи інтервентів. Це, до речі, означає, що ворожа група встигла заскочити на підконтрольну територію.

На другому ролику вцілілі полонені загарбники радять своїм поплічникам більше не штурмувати Роботине.

Зазвичай на одній штурмовій бойовій броньованій машині розміщується чоловік сім-вісім десанту, плюс два члени екіпажу.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Одессе жестко сорвали концерт Константина Райкина: видео

17.11.2017 - 20:42
Активист из Одессы Сергей Стерненко, который является одним из организаторов акций по срыву в городе концертов российских и украинских артистов, засветившихся с выступлениями в Крыму и России, сообщает о срыве ...

Кличко отчитал водителя фуры за летнюю резину: видео

19.12.2017
Обильные снегопады традиционно приводят к ...