Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта в одних трусах

Бійці Збройних сил України показали, як за допомогою БПЛА Мавік взяли в полон російського війскового. Останній виконував команди і дістався до окопів наших бійців.

Спочатку росіянин роздягнувсі дотрусів, щоб бійці ЗСУ переконалися, що він немає зброї. Потім він відповз від одежі, а далі йшов з піднятими до гори руками.

Вже у нашому окопі йому дали одразу напитися — пляшку з водою… При цьому варто порівняти таке гумане ставлення з тим, що з нашими полоненими роблять російські фашисти (зараз генпрокуратура розслідує вбивство 54 наших полонених росіянами).

Нагадаємо також, що вчора ЗСУ полонили чотирьох російських окупантів, які на мотоциклах штурмували нескорене село Спірне на північному фасі Бахмутського напрямку, про шо повідомлялося раніше з посиланням на Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?».

І ось сьогодні наші захисники, які його ведуть, оприлюднили фотографію тих самих полонених щасливих байкерів – вони стоять в ряд спинами до стіни сільської хати з незв’язаними руками і відкритими, але розмитими обличчями.

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» пояснив, що до ворожих байкерів треба ставитися серйозно через їх високу швидкість:

«На Бахмутському напрямку орки, як у фільмах, на мотоциклах катаються. Або десь у людей по окупованих територіях віджимають, або Китай їм штовхає. FPV-дроном-камікадзе тяжко вразити: час запуску та підльоту більший, ніж час їх пересування, але іноді нам щастить, і вони гарно розлітаються».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Девушка по глупости устроила пожар на автозаправке (видео)

05.01.2016 - 18:19
На видеорегистратор стоящего в очереди на автозаправке автомобиля попали кадры о том, как зарождался, начинался и случился пожар на АЗС. Правда, водитель этого автомобиля, как и многих других, поспешил убраться ...