Бійці ЗСУ взяли у полон шістьох окупантів

Бійці Збройних сил України взяли в полон шістьох російсько-фашистських окупантів. Всі вони з 488-го гвардійського мотострілкового сімферопольського червонопрапорного ордену Суворова полку імені Орджонікідзе (військова частина №12721, пункт постійної дислокації якої знаходиться в містечку Клинці Брянської області).

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив волонтер і блогер Володимир Золкін, оприлюднивши відповідне відео. Суспільну премію за полонених по домовленості з нашими захисниками буде направлено на закупівлю обладнання, яке доставлять в їх підрозділ.

Власне в полон потрапили рядові: стрільці Олексій Володимирович Кузьмин, Єгор Володимирович Пронічкін (1996 року народження), Ігор Вікторович Васильєв (1972), водій Михайло Олександрович Карякін (1986), радіозв’язківець Владислав Генадійович Волков (1978), гранатометник Олександр Олексійович Гладков.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Гройсман назвал Тимошенко мамой украинской коррупции и популизма: видео

14.02.2017 - 13:46
Премьер-министр Владимир Гройсман на заседании Кабмина ответил на многочисленные выпад в его адрес со стороны Тимошенко и ее однопартийцев. Он вспомнил, что Михаила Грушевского называют отцом украинской государственности, а вот ...

Украина выиграла у Финляндии и вышла на 2-ое место: видео гола

12.11.2016
Закончился первый тайм матча четвертого ...

Появилось видео, как пехотинцы ВСУ держат позиции на самой окраине Донецка

06.10.2017
Военное телевидение Украины показало передовые ...