Бійці ЗСУ відкинули окупантів в районі Кліщіївки

Російські війська ціною великих втрат знову незначно просунулися у нескореному селі Іванівське західніше Бахмута, але дістали облизня біля сусідньої звільненої минулого літа Кліщіївки (південніше).

Про це сьогодні  у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» розповів Станіслав Бунятов (Осман) – блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України, яка воює на цій ділянці фронту.

О 10:39: «В Іванівському дуже складна обстановка, там вже майже немає, де закріплятися — ми нищимо артилерією підвали, в яких вони сидять, вони — наші. Втрат у орків значно більше, бо вони наступають в населеному пункті за тактикою «мʼяса» та випаленої землі, але і у нас вони не малі. Наразі противник намагається дотиснути дорогу на півночі села».

І вже о 18:34: «Сьогодні орки мали просування на півночі Іванівського. Намагалися просуватися малими групами на півночі Кліщіївки, але понесли втрати, не досягнувши своєї мети. Кожної ночі на цей напрямок прибувають нові групи з Бахмуту, бо буквально за день їх викошують під 0».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

ВСУ уничтожили ДОТ с двумя боевиками: новое видео

17.02.2019 - 10:04
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц опубликовал очередное видео уничтожения бойцами Объединенных сил предположительно противотанковой управляемой ракетой ДОТа (долговременная огневая точка) террористов на Донбассе: «Меткий выстрел или как в ...