Бійці ЗСУ відкинули окупантів в районі Кліщіївки

Російські війська ціною великих втрат знову незначно просунулися у нескореному селі Іванівське західніше Бахмута, але дістали облизня біля сусідньої звільненої минулого літа Кліщіївки (південніше).

Про це сьогодні  у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» розповів Станіслав Бунятов (Осман) – блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України, яка воює на цій ділянці фронту.

О 10:39: «В Іванівському дуже складна обстановка, там вже майже немає, де закріплятися — ми нищимо артилерією підвали, в яких вони сидять, вони — наші. Втрат у орків значно більше, бо вони наступають в населеному пункті за тактикою «мʼяса» та випаленої землі, але і у нас вони не малі. Наразі противник намагається дотиснути дорогу на півночі села».

І вже о 18:34: «Сьогодні орки мали просування на півночі Іванівського. Намагалися просуватися малими групами на півночі Кліщіївки, але понесли втрати, не досягнувши своєї мети. Кожної ночі на цей напрямок прибувають нові групи з Бахмуту, бо буквально за день їх викошують під 0».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Винничине град засыпал село Лукашовка: видео

05.06.2018 - 11:34
Атмосферный фронт, который с севера пришел в область, принес не только грозы, но и град. Так, в селе Лукашовка он слоем в несколько сантиметров усыпал дворы местных жителей. Град пришлось ...

Появилось видео сильного пожара топливных складов под Киевом

05.06.2017
В Броварах Киевской области вспыхнул ...