Бійці ЗСУ відкинули окупантів північніше Бахмута

Бійці Збройних сил України спочатку розбили артилерійським вогнем, а потім взяли штурмом позицію російських окупантів в лісосмузі на краю розплідника біля Богданівки на північний захід від Бахмута.

 Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив вітчизняний воєнний аналітик та авторитетний укладач фронтових мап «DeepState», оприлюднивши відповідний відеосюжет, знятий безпілотним літальним апаратом.

Його оператори спочатку коригували класичний артилерійський обстріл, а потім допомагали нашим штурмовикам. В кінці ролика видно, я український захисник кидає гранату в ворожий бліндаж, і вона в ньому вибухає.

На зробленому нами скрині біля входу в той самий бліндаж лежить мертвий інтервент (обведений червоною лінією). Поруч стоять троє наших бійців (обведені синім).

Ще один «двохсотий» окупант був показаний дроном трохи раніше; дивись другий скрін.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Чудеса парковки от китайских танкистов: видео

10.12.2017 - 14:11
YouTube-канал CGTN показал тренировку механиков-водителей танков Type 96 Пока американские танкисты учатся дрифтовать на льду, их китайские коллеги оттачивают мастерство парковки. Телеканал CGTN опубликовал на своём YouTube-канале видео, на котором китайские ...

Смешной выбор между поспать и поесть (видео)

04.01.2016
Иногда возникает необходимость сделать выбор ...

Шахтер вырвал победу у Зари: видео голов

12.03.2017
После неожиданного поражения «Динамо» в ...