Бійці ЗСУ відкинули окупантів під Вугледаром

Бійці 72-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені Чорних Запорожців захопили позицію російських окупантів і взяли в полон щонайменше одного інтервента.

Про це пресслужба підрозділу повідомила на власній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео з творчим коментарем: «Сонце сяє над Донбасом, лісостеп зеленим став, а кацап свої позиції проспав!»

Ролик знято безпілотним літальним апаратом, оператори якого, вірогідно, коригували дії наших штурмовиків. Нам показано, як вони крадуться по ворожим окопам і беруть в полон того самого загарбника. 

На відео не показано стрілецького бою, попередньої артилерійської підготовки та участі в штурмі танків і бойових броньованих машин. Звідси можна припустити, що чорні запорожці дійсно захопили ворога зненацька, зумівши підкрастися до його траншей непоміченими.

72-а бригада воює на Вугледарському напрямку (принаймні воювала там до останнього часу, а новин про її передислокацію ми не чули).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Пьяный дядька прыгает на батуте (видео)

07.09.2015 - 09:33
Что у трезвого на уме, то у пьяного на языке. В нашем же случае – о чем трезвый мечтал, то он, уже пьяный, сделал. Компания отдыхала. Приняв некую дозу шнапса, ...

Путинским оккупантам нанесен большой урон: появилось видео

22.02.2018
Наши военные на передовой ежедневно ...

Новая забава американцев – купание раздетыми в снегу (видео)

26.01.2016
Обильные снегопады в Америке породили ...