Бійці ЗСУ вибили окупантів зі школи в Бахмуті

На Бахмутському напрямку минулої доби російські окупанти завдали авіаційні удари по районам Васюківки, Кліщіївки, Андріївки та Північного.

Крім того, від ворожих артилерійських обстрілів постраждали понад п’ятнадцять населених пунктів, в тому числі Міньківка, Григорівка, Бахмут, Іванівське, Предтечине та Диліївка.

Про це в ранішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» сьогодні оприлюднив наступне відео з коментарем: «Бахмут. 04.08.2023. Бійці (ЗСУ) ведуть вогонь з будівлі школи».

Ролик знято екшн-камерою, встановленою на шоломі нашого гранатометника, який обстрілює ворога. Поруч з автомата стріляє інший боєць.

Очевидно, що школа розташована на західній околиці окупованого міста. Чи утримують наші захисники її постійно, чи тимчасово захопила наша диверсійно-розвідувальна група, не ясно. Скоріше за все, зараз там наших немає, адже інакше відео не оприлюднювали. Його й так притримали майже два тижні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появился новый способ угона машины, — по-женски изощренный (видео)

30.01.2016 - 14:48
Преступники всегда были людьми изобретательными, в том числе и угонщики машин. За ними не поспевают автомобилисты, пытаясь применять различные средства против автоворов. На видео, представленном ниже, на видеорегистратор попал момент ...