Бійці ЗСУ в бою захопили в полон російських окупантів

Бійці 108-го окремого гірсько-штурмового батальону 10-ї ОГШ бригади Збройних сил України взяли в полон двох російських окупантів, які вціліли після штурму наших позицій.

Про це пресслужби батальйону і бригади повідомила на своїх сторінках в соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з двох різних частин, записаних нашими захисниками.

У першій показано, як інтервенти лізуть до наших бійців по знищеним деревам розтрощеного соснового лісу під звуки інтенсивної канонади і стрілянини.

У другій загарбники відповідають на запитання в якомусь підвалі. Георгій Володимирович Шурховецький 1981-го року народження з глухого села з Бєлгородської області має сім судимостей і п’ятнадцять років провів у тюрмі, він більш зібраний.

А от мобілізований Дмитро Сергійович Старшин 1996 р. н. значно сильніше перелякався і більш розгублений, йому в кінці ролика наші захисники дали цигарку…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» разгромило «Черноморец»: видео голов

30.04.2017 - 23:41
Подопечные Реброва добыли очередную крупную победу в весенней части чемпионата. В рамках 27-го тура в Киеве был бит окрепший за последние месяцы одесский «Черноморец». Опять порадовал Андрей Ярмоленко, который в ...

Вот так многое в нашей жизни меняется от угла зрения

18.11.2015
Предлагаем простенький эксперимент, который демонстрирует, ...

В США образовался огненный смерч, видео

29.08.2021
Завораживающее и одновременно страшное зрелище. ...

Как бойцовый цыпленок крупную птицу прогнал (видео)

16.12.2015
Тот самый случай, когда размер ...