Бійці ЗСУ в ближньому бою взяли в полон окупантів

«Збройні сили України беруть в полон орків», — так прокоментував нижче представлене відео, зняте екшн-камерою, встановленою на шоломі одного з наших захисників, телеграм-канал «Донбас Оперативний».

Ролик демонструє, на яких нервах відбувається взяття в полон російських окупантів – бійці ЗСУ в умовах жорсткого бою пропонували їм здатися, але ті не одразу виконували накази.

Наша бойова машина піхоти їде вперед вздовж лісосмуги, ведучі вогонь з автоматичної гармати. Воїни ЗСУ йдуть за нею і стріляють з автоматів. Раптом справа від БМП на землі лежать троє інтервентів. З них, як мінімум, один живий. Наші захисники зупиняють БМП, забирають в нього автомат і, перекрикуючи не стихаючий бій наказують всім живим встати.

На цьому моменті відео обривається.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Как женщины служат в армиях разных стран мира (видео)

29.11.2015 - 16:21
На сегодняшний день лишь в двух странах мира женщины подлежат обязательному призыву в армию (Израиль и Мьянма). С 2016 года таких стран станет три – в прошлом году Норвегия приняла ...