Бійці ЗСУ пробилися з оточення на Донеччині

Оператори ударних безпілотних літальних апаратів 46-ої окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України потрапили в оточення російських окупантів, однак змогли відбиватися від загарбників, доки їх не врятували побратими.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман):

«Пілоти з 46 ОАеМБр потрапили в оточення. Поки чекали на евакуацію, одна половина зайняла оборону в стрілецькому бою, інші розвернули антени і почали лупити дронами орків, які їх штурмували. Відбились, дочекались евакуацію і виїхали».

На жаль, сам факт оточення операторів БПЛА говорить за просування інтервентів принаймні у сірій зоні активних боїв. З попередніх новин відомо, що 46-а бригада воює на північному фасі Курахівського напрямку.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликовано видео момента гибели голой российской туристки в Доминикане

12.10.2017 - 11:22
В Доминиканской республике очень нелепой смертью погибла молодая и красивая туристка из России. За считанные секунды до смерти женщина настолько радовалась жизни, что совершила безрассудный поступок, который и стал фатальным. ...