Бійці ЗСУ помстилися за загиблих танкістів

Бійці 93-ої ОМБр «Холодний Яр» повідомили, що  помстилася за полеглих побратимів-танкістів. Без пояснень щодо обставин загибелі останніх.

Під відео, на якому показано знищення російських окупантів, вказано, що «вбивці не знайдуть спокою ні за життя, ні після смерті!»

І додали, що «хлопці працювали з нами останні місяці і в цей день… Чудові воїни. Ми нікому і нічого не пробачаємо, тому сьогодні був день розплати…».

Тим часом, в Мережі з’явилося чергове відео, на якому російські громадяни із так званої тероборони Бєлгородщини жаліються, що їх завезли у Донецьк і зовсім без підготовки кинули на штурм якогось села. Причому ці фашисти не усвідомлюють, що вони загарбники, кажуть, що готові воювати, але ж необхідна підготовка… Крім того, хочуть бути у складі ЗС РФ, а не разом з бойовиками «ДНР»…

Вочевидь, що ці істоти не розуміють, що іх країна веде загарбницьку геноцидну війну, або розуміють і свідомо її схвалюють. Просто не хочуть загинути, як загинула вже більша частина їх взводу.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Коноплянка напугал вратаря «Ниццы» и забил курьезный гол: видео

24.11.2016 - 23:43
В матче 5-го тура Лиги Европы между «Шальке», за который на правах аренды играет перешедший из «Севильи» наш Евгений Коноплянка, и «Ниццей» полузащитник сборной Украины отличился забитым голом. На 14-ой ...

Появилось видео масштабного пожара в Киеве

30.03.2017
Вечером на окраине Киева начался ...

Виртуоз на фуре чудом ушел от столкновения (видео)

04.11.2015
Водитель фуры сумел вовремя заметить ...