Бійці ЗСУ підірвали 6 БМП окупантів біля Білогорівки

Бійці 81-ої аеромобільної бригади Збройних сил України знищили щонайменше шість БМП російських окупантів біля нескореної Білогорівки на Лиманському (Кремінському) напрямку.

Про це повідомив Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій у Луганській і Харківській областях та на північному сході Донеччини: «Під Білогорівкою відбулась масова демілітаризація російської бронетехніки».

Спочатку ворожі машини отримали більші чи менші пошкодження під час штурму наших позицій біля населеного пункту. А потім бійці підрозділу ударних безпілотних літальних апаратів «Чорний ворон» знищили їх остаточно.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Опубликовано видео момента гибели голой российской туристки в Доминикане

12.10.2017 - 11:22
В Доминиканской республике очень нелепой смертью погибла молодая и красивая туристка из России. За считанные секунды до смерти женщина настолько радовалась жизни, что совершила безрассудный поступок, который и стал фатальным. ...

Авдеевский кошмар возвращается: фото, видео

25.02.2017
Тяжелая бойня, о которой массово ...