Бійці ЗСУ під час штурму взяли в полон групу окупантів
Бійці Збройних сил України взяли в полон щонайменше трьох російських окупантів. Про це повідомив новинний коловійськовий Телеграм-канал «Україна ЗСУ 18+», оприлюднивши відповідне відео.
Ролик змонтовано з кадрів, відзнятих безпілотним літальним апаратом, оператори якого, вірогідно, коригували хід бойових дій. Чути коментар одного з пілотів.
Загарбники лежать в рядок обличчями до землі і з руками над головами на якихось руїнах між кипарисами (схоже на якусь розбиту оселю). Наші захисники в штурмову спорядженні проводять їх обшук.
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)