Бійці ЗСУ на танках прорвали оборону окупантів

Бійці батальйону «К-2» 54-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені гетьмана Івана Мазепи взяли штурмом опорний пункт російських окупантів в одній з лісосмуг.

Про це преслужба батальйону повідомила у своєму Ютуб-каналі оприлюднивши відповідний відеосюжет, змонтований з кадрів, знятих безпілотними літальними апаратами, оператори яких коригували хід бою, та екшн-камерами на нашому танку та шоломах бійців.

Спочатку піхотинці «К-2» намагалися вибити ворога з посадки самотужки – не вийшло, оскільки загарбники грамотно обладнали позицію та впевнено  захищалися.

Тоді до справи взялися танки «К-2» (на скрині ми обвели їх синіми лініями). Спочатку вони по черзі під’їжджали до позиції і розстрілювали її з гармат, доки фактично не зруйнували. Тоді слідом за танками в лісосмугу зайшла наша штурмова піхотна група:

«Після методичного ураження укриттів танками, в окупантів не було особливого бажання продовжувати бій. Частина здалась в полон, частина покинула цей світ назавжди. Слава Україні!»

З попередніх новин можна припустити, що 54-а бригада воює на стикові Бахмутського і Лиманського напрямку (район Сіверська).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео сильного пожара топливных складов под Киевом

05.06.2017 - 17:36
В Броварах Киевской области вспыхнул сильный пожар на складах с топливом. По данным пресс-службы ГСЧС, огонь возник на территории бывшей оптовой базы в отдельно стоящих двух складских помещениях. Пожар достаточно сильный ...

Дальнобойщики помогли спасти груз и машину коллеги (видео)

27.12.2015
Дорога, тем более дальняя, сопряжена ...

Приспособление для идеальной кладки кирпича (видео)

16.12.2015
Если Вы никогда не занимались ...