Бійці ЗСУ констатують посилення підрозділів на передовій

Деякі бійці, які воюють на фронті, вказують, що передові частини відчули позитивний ефект посилення мобілізації – почало надходити поповнення. Наприклад, наш захисник, який воює в Часовому Ярі і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон»: «З мобілізацією слава боженці, все покращилось».

При цьому він сподівається дочекатися закону про демобілізацію: «Повірте, дуже важливо це зробити, кожен хоче знати, скільки йому воювати. Той, хто це зробить, того підтримають».

А блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» розповів, що на фронт потрапляють військовослужбовці з тилових підрозділів: «Зараз активно йде формування та відправлення особового складу з тилових бригад до бойових».

Однак якість таких бійців не завжди відповідає бажаному: «Одна з бригад, якій відправили зведену роту військовослужбовців, взяла до себе лише половину з них, а інших повернула до частин, мотивуючи це тим, що їм не потрібен заповнений по цифрам штат на папері. Їм потрібен особовий склад, який здатний якісно виконувати поставлені завдання».

Однак раніше не було й такого поповнення…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Донецке главарь «Спарты» убил девушку и сам попал в реанимацию: видео

06.06.2018 - 00:09
Ранее мы со ссылкой на жителей Донецка сообщали о том, что в городе попал в аварию командир НВФ «Спарта» Владимир Жога по прозвищу Воха. Теперь появились подробности и даже видео ...

«Боруссия» громит «Легию» с рекордным счетом: видео голов

23.11.2016
С хоккейным счетом завершился поединок ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

02.03.2019
Психиатр тычет мне листок бумаги ...

Появилось видео выплаты денег активистам возле Рады

14.07.2017
Нардеп Антон Геращенко выложил у ...