Бійці ЗСУ провели вдалу спецоперацію на Херсонщині

Бійці 73-го морського центру спеціальних операцій Збройних сил України імені кошового отамана Антіна Головатого в гирлі Дніпра знищили моторного човна з російськими окупантами.

Про це на своїх сторінках в соціальній мережі «Фейсбук» розповіли пресслужби підрозділу та командування Сил спеціальних операцій ЗСУ, оприлюднивши одне й те саме відео.

Наші бійці висадилися на одному з островів на річці південніше Херсону, зачистили його та облаштувалися на ньому. Коли ж вони почули гул моторного човна, що наближався, то приготувалися до бою.

І справді, військові в катері мали білі пов’язки на руках і алюмінієві каски на головах – тобто, це були росіяни. Інтенсивним стрілецьким вогнем одразу були вбиті командир окупантів та керманич човна, а він сам загорівся і влетів в очерет. Доля інших «пасажирів» невідома.

Однак наші бійці отримали наказ негайно залишити острів, адже по ньому незабаром почала працювати ворожа артилерія, а закопатися в землю там можливості нема. Захисники без втрат евакуювалися, але потім повернулися, щоб знищити власний пошкоджений катер, аби він не дістався загарбникам.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Google назвала самые популярные видео 2017 года на YouTube в Украине

08.12.2017 - 09:23
Компания Google назвала самые популярные видео года на YouTube в Украине. Об этом говорится в пресс-релизе компании. Отмечается, что самые популярные видео и музыкальные клипы 2017 года отобраны на основе количества и ...