Бійці ЗСУ провели вдалу спецоперацію на Херсонщині
Бійці 73-го морського центру спеціальних операцій Збройних сил України імені кошового отамана Антіна Головатого в гирлі Дніпра знищили моторного човна з російськими окупантами.
Про це на своїх сторінках в соціальній мережі «Фейсбук» розповіли пресслужби підрозділу та командування Сил спеціальних операцій ЗСУ, оприлюднивши одне й те саме відео.
Наші бійці висадилися на одному з островів на річці південніше Херсону, зачистили його та облаштувалися на ньому. Коли ж вони почули гул моторного човна, що наближався, то приготувалися до бою.
І справді, військові в катері мали білі пов’язки на руках і алюмінієві каски на головах – тобто, це були росіяни. Інтенсивним стрілецьким вогнем одразу були вбиті командир окупантів та керманич човна, а він сам загорівся і влетів в очерет. Доля інших «пасажирів» невідома.
Однак наші бійці отримали наказ негайно залишити острів, адже по ньому незабаром почала працювати ворожа артилерія, а закопатися в землю там можливості нема. Захисники без втрат евакуювалися, але потім повернулися, щоб знищити власний пошкоджений катер, аби він не дістався загарбникам.
Вдалу засідку на російських військових влаштували оператори ССО України на одній з ділянок південного напрямку.
Під час виконання розвідувального завдання воїни Сил спеціальних операцій почули, як прямо до них уздовж річки рухається катер. Виявилося, що це була група російських… pic.twitter.com/wlrcaheS0C
— Оперативний ЗСУ (@operativno_ZSU) May 30, 2023

Подпишитесь на новости