Бійці Сил оборони відкинули окупантів у Вовчанську

Бійці Сил оборони відтіснили російських загарбників в частково окупованому прикордонному містечку Вовчанськ на півночі Харківської області. Принаймні, про це повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).

Так, у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» сьогодні об 11:45 він написав: «По Вовчанську обстановка складна, але контрольована… Позиції хлопці не втрачають, періодично проводять вдалі штурмові дії, звільняють позиції та відкидають ворога назад».

З попередніх новин відомо, що окрім ЗСУ у Вовчанську воюють бійці об’єднаної штурмової бригади «Лють» Національної поліції України.

А вже о 15:04 Станіслав Бунято згадав і сусідню (західнішу) ділянку фронту на півночі Харківщини: «В напрямку Липців (вільне село, позначене на мапі червоним пунктиром) орки активно скаржаться на отримання на горіхи».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео лучших в мире новогодних салютов 2018

01.01.2018 - 02:03
Мир ярко и празднично встречает 2018 год. Практически во всех мировых столицах устроили праздничные салюты. Особенно шикарные они в азиатских странах, где пиротехническое дело возведено в ранг искусства. Яркое шоу ...

На Россию обрушился мощный снегопад: видео

22.04.2018
Помимо урагана, поразившего Москву и ...