Бійці підрозділу «Махно» відбили позиції окупантів на Півдні

Минулої доби Сили оборони України продовжували ведення наступальної операції «лише» на Мелітопольському напрямку (західна частина Запорізької області), де закріплювались на досягнутих рубежах і здійснювали заходи контрбатарейної боротьби.

Принаймні, про це в ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, заявив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, Телеграм-канал «Extreme_tourism_company» оприлюднив відеоролик, змонтований з кадрів, знятих безпілотним літальним апаратом, який показує захоплення позиції загарбників на Запорізькому напрямку бійцями добровольчого підрозділу «Махно».

Де саме це сталося, невідомо. Однак символічно те, ще анархісти Нестора Махно під час війни сто років тому оперували, в першу чергу, на території сучасного Запоріжжя.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Теленок, выращенный собаками, думает, что он пес, – гоняет котов, виляет хвостом: видео

17.09.2017 - 14:45
Какая разница, что у тебя есть копыта и режутся рога. Обожаешь собак и хочешь жить так же — почему бы не считать себя псом? «Мы приютили телёнка, от которого отказалась ...

В Донецке взрываются склады боеприпасов: видео

25.09.2019
Сегодня рано утром в прифронтовом ...

Земфира пала для Украины (видео)

22.03.2016
Во дает. Пропаганда Кремля разъела ...