Бійці НГУ знищили танк-сарай і взяли в полон п’ятьох інтервентів

Бійці другого батальйону четвертої бригади швидкого реагування Національної гвардії України «Рубіж» (військова частина 3018) знищили танк-сарай (черепаху) російських окупантів, який, таким чином, не зміг доставити ворожий десант до наших позицій на Лиманському (Кремінському) напрямку.

Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео, відзняте безпілотним літальним апаратом.

Паралельно в інтернеті з’явилося відео від бійців того самого другого батальйону НГУ «Рубіж», на якому п’ятеро полонених загарбників дякують гвардійцям за те, що їх взяли в полон.

При цьому вони лежать обличчями до землі, а пораненим інтервентам наші захисники надали медичну допомогу. Можливо, вони їхали на тому самому танку-сараю.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице на Совете церквей осудили методы «пенсионеров» Малиновского (видео)

11.12.2015 - 18:52
Организаторы винницкого «тарифмайдана» и местной «партии пенсионеров» подверглись критике, причем вполне справедливой, со стороны духовенства. Представители разных конфессий, входящие в Совет церквей при главе ОГА осудили использование протестантами «в суе» ...

Группа «Ленинград» сняла очередной клип: видео

01.09.2017
На просторах интернета появился очередной ...

В Сирии ранили троих российских журналистов: появились подробности и видео

11.04.2018
Автобус с журналистами российских пропагандистских ...