Бійці НГУ знищили танк і БМП з окупантами на Лиманському напрямку

Бійці бригади «Буревій» Національної гвардії України розбили штурмову бронетанкову групу з десантом російських окупантів у Серебрянському лісництві на Лиманському (Кремінському) напрямку.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив керівник НГУ Олександр Півненко, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих контрольними безпілотними літальними апаратами.

Ворожий танк зі станцією радіоелектронної боротьби підірвався на протитанковій міні, виставленій нашими саперами на шляху можливої атаки загарбників.

А бойову машину піхоти інтервентів наші захисники вразили дроном-камікадзе. Потім обидві машини добили скидами гранат з БПЛА. Видно, що вони вигоріли вщент.

Звертає на себе увагу, що в розтрощеному вщент сосновому лісі немає жодного живого дерева, самі лише обгорілі «сірники»…



Подпишитесь на новости

 

Video >>

ВСУ испытали противотанковый ракетный комплекс Корсар: фото, видео

07.07.2017 - 13:12
Украина продолжает разрабатывать и совершенствовать новые виды вооружения. На одном из военных полигонов ВСУ прошли испытания переносного ракетного комплекса Корсар производства КБ Луч. Об этом сообщается на странице Конструкторского бюро в Facebook.«Корсар ...

Наглый енот отобрал у мужчины еду: видео

18.03.2018
В то время, как бездомные ...