Бійці НГУ взяли в полон групу російських загарбників
Бійці дванадцятої окремої бригади спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України захопили позицію російських окупантів, взявши на ній в полон трьох інтервентів.
Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила у своїх «Телеграмі», «Ютубі» і «Фейсбуці», оприлюднивши відповідні відео різної тривалості, але з однаковими кадрами.
В коментарі зазначено, що інтервенти (колишній злодій Антон Солов, кредитний боржник Сергій Тимчук і Ільдар Карімов) вирішили не чинити спротив, а тому потрапили в полон абсолютно неушкодженими.

Подпишитесь на новости
























Коментарі (0)