Бійці на фронті відзначають покращення забезпечення снарядами

Поступово покращується забезпечення фронтових підрозділів Сил оборони артилерійськими снарядами. Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» минулої ночі повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс.

Відповідно до його попередніх повідомлень лютий снарядний голод в ЗСУ тривав до середини весни. Потім ситуація частково виправилася на краще. І ось в останньому пості Алекс написав:

«По боєприпасам новини все краще і краще: снаряди починають надходити не лише до артилерійських бригад, а і до звичайних механізованих, котрі не так давно були менш забезпечені боєкомплектом до артилерії. Тому тенденція йде на краще».

Звісно не обходиться без складнощів: «Проте частіше вилазять проблеми зі зносами стволів, які вчасно потрібно помічати і відправляти гармати на ремонт».

Зрозуміло, що в обох випадках це є, в першу чергу, заслуга західних союзників.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Фильм-предсказание о сегодняшней России, снятый в 1991 году (видео)

26.11.2015 - 18:10
Еще в 1991 году российские кинематографисты сняли фильм-предсказание о нынешних действиях России по всему миру. Фильм хоть и короткометражный, но зато полностью объясняет логику действий российского военного и политического руководства. ...

Бойцы АТО добыли крутой боевой трофей: видео

20.02.2017
Военные показали трофей, добытый с ...