Бійці «Феніксу» знищили бронетанкову колону окупантів
На південному фасі Краматорського (раніше Бахмутського) напрямку військовослужбовці підрозділу безпілотних авіаційних систем «Фенікс» Державної прикордонної служби України розгромили штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів в районі окупованого села Курдімвка.
Про це служба зв’язків з громадськістю «Феніксу» повідомила у своєму однойменному офіційному Телеграм-каналі, змонтованому з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами.
Наші захисники знищили чи пошкодили танк «Т-72», бойову машину піхоти, броньовану ремонтно-евакуаційну машину та бронетранспортер загарбників. При цьому в коментарі зазначено: «Прориву не сталось — штурм відбито!»
Подпишитесь на новости
























