Бійці «Чорного Лебедя» ліквідували 16 ворожих штурмовиків
Військовослужбовці одного розрахунку підрозділу ударних безпілотних авіаційних комплексів «Чорний Лебідь» 225-го окремого штурмового полку Збройних сил України ліквідували шістнадцять штурмовиків російських окупантів.
Про це на своїх офіційних медіаресурсах повідомила служба зв’язків з громадськістю «Чорного Лебедя», оприлюднивши відповідне відео з лаконічним коментарем:
«Мінус 16 гастарбайтерів за 2 дні лише одним розрахунком БПЛА. Підбірка найкращих моментів у відео».
Ролик змонтовано з кадрів, відзнятих дронами-камікадзе, якими наші захисники власне й нищили загарбників, та контрольними безпілотними літальними апаратами, оператори яких коригували хід бойових дій.
Відео можна переглянути тут.

Подпишитесь на новости
























