Бійці бригади «Лють» відкинули окупантів у Вовчанську

Бійці штурмового полку «Цунамі» бригади «Лють» Національної поліції України відкинули російських окупантів у прикордонному нескореному містечку Вовчанськ на півночі Харківської області.

Про це на своїх медіаресурсах (Фейсбук і Телеграм) повідомила пресслужба НПУ, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих екшн-камерами на шоломах бійців та безпілотними літальними апаратами, чиї оператори коригували хід ближнього бою.

В коментарі вказано: «Окупанти хочуть взяти Вовчанськ під свій контроль, але зустрічають потужну відсіч. Наші бійці відтісняють росіян та зачищають від загарбників метр за метром».

Власне на ролику ми бачимо фрагменти ближнього бою за кілька сусідніх будинків, які закінчилися на нашу користь; при цьому знищено щонайменше одного інтервента. Звертають на себе увагу також численні пожежі в містечку…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Серийные автомобили Volvo научились предупреждать друг друга о гололеде: видео

23.11.2016 - 19:01
Компания Volvo рассказала об электронных помощниках, которые будут доступны на серийных автомобилях 90-й серии (XC90, S90 и V90), выпущенных с середины ноября этого года. Кроссовер, седан и универсал научились предупреждать ...

Появилось новое видео перепалки между Навальным и олигархом Усмановым

24.05.2017
Российский оппозиционер Алексей Навальный оперативно ...

Кошка овладела тигром

27.02.2016
На этом видео кошка тащит ...