Бійці «АЗОВу» звільнили значну територію біля Білогорівки

Аавторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState» ризикує отримати ще одну (другу за останній час) «догану» від дванадцятої окремої бригади спеціального призначення «АЗОВ» Національної гвардії України.

Першу він отримав близько тижня тому, коли повідомив про звільнення Силами оборони значної території в Серебрянському лісництві на Кремінському напрямку (майже прямокутна верхня (більш північна) ділянка блакитного кольору на карті ).

Тоді пресслужба «АЗОВу» була невдоволена тим, що засоби масової інформації підхопили цю новину, не вказавши, хто саме звільнив ділянку. А також тим, що такі речі начебто не можна оприлюднювати без відома безпосередніх учасників.

Сьогодні історія може повторитися. О 17:13 «DeepState» актуалізував свою мапу, позначивши блакитним кольором ще одну звільнену територію нижче (південніше, поруч з нескореним селом Білогорівка Луганської області).

При цьому в анотації до мапи він зазначив: «Сили Оборони відкинули ворога у Серебрянському лісництві». Тобто, знову не вказано, хто це зробив.

Однак це зазначено в Телеграм-каналі «DeepState» о 17:30: «Сили Оборони відкинули ворога у Серебрянському лісництві. Дану операцію було здійснено бійцями 12 БрСП «Азов».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появились подробности и видео с места страшного теракта в Ницце

15.07.2016 - 01:57
Число погибших в Ницце от рук террористов выросло Во французском городе Ницца в четверг вечером произошел кровавый теракт со множеством жертв. Грузовой микроавтобус специально въехал в толпу людей, которые на ...