Бійці «Азову» взяли в полон п’ятьох окупантів

Бійці дванадцятої бригади спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України взяли в полон п’ятьох російських окупантів, які потрапили під обстріл власної артилерії на Кремінському (Лиманському) напрямку.

Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу сьогодні повідомила на власній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідний відеофільм на своїй сторінці в «Ютубі».

Олександр Олександрович Кундасов, Микола Михайлович Туньов, Євгеній Вікторович Фількін були поранені, але наші захисники «погралися» з ними: надали першу медичну допомогу під обстрілом на передовій, транспортували в тил, де їх лікували професійні хірурги.

А от Едуард Володимирович Котов і Денис Михайлович Тихонов потрапили в полон фізично цілими. Україна вкотре демонструє, що навіть до фашистів, якщо вони полонені, ставиться по-людські.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Аргентинский голкипер пропустил глупейший гол: видео

12.02.2017 - 12:38
Удивительный гол пропустил «восходящая звезда» аргентинского футбола, вратарь молодежной сборной страны и клуба «Бока Хуниорс» 20-летний Аксель Вернер. Его ворота поразили с 60-метровой дистанции… В Буэнос-Айресе на Вернера возлагают большие надежды. ...

Усик против Бриедиса: видео боя онлайн

28.01.2018
В Латвии начался объединённый бой ...