Бійці 93 бригади помстилися за своїх танкістів

Бійці 93-ої ОМБр «Холодний Яр» повідомили, що  помстилася за полеглих побратимів-танкістів. Без пояснень щодо обставин загибелі останніх. 

Під відео, на якому показано знищення російських окупантів, вказано, що «вбивці не знайдуть спокою ні за життя, ні після смерті!».

І додали, що «хлопці працювали з нами останні місяці і в цей день… Чудові воїни. Ми нікому і нічого не пробачаємо, тому сьогодні був день розплати…».

Тим часом, в Мережі з’явилося чергове відео, на якому російські громадяни із так званої тероборони Бєлгородщини жаліються, що їх завезли у Донецьк і зовсім без підготовки кинули на штурм якогось села. Причому ці фашисти не усвідомлюють, що вони загарбники, кажуть, що готові воювати, але ж необхідна підготовка… Крім того, хочуть бути у складі ЗС РФ, а не разом з бойовиками «ДНР»…

Вочевидь, що ці істоти не розуміють, що іх країна веде загарбницьку геноцидну війну, або розуміють і свідомо її схвалюють. Просто не хочуть загинути, як загинула вже більша частина їх взводу.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Песни, представленные на первом полуфинале отбора на «Евровидение-2016» (видео)

06.02.2016 - 19:58
6 февраля проходит первый полуфинал отбора на конкурс «Евровидение-2016». Второй этап отбора – 13 февраля. А вот кульминация состоится 21феврвля. Если вы не успели на прямую трансляцию, то у нас ...

Российского посла в Турции показательно убили: видео

19.12.2016
Предполагается исламистский след На публичном ...

Федецкий получил удар кулаком по лицу от фаната «Карпат»: видео

21.09.2017
Вчера фанаты львовских «Карпат» устроили ...