Безпілотник «Баба Яга» за одну ніч знищив танковий взвод окупантів

За одну ніч легендарний безпілотний літальний апарат бомбардувальник Збройних сил України, прозваний окупантами «Бабою Ягою», знищив три танки (танковий взвод) росіян.

Про це повідомив Телеграм-канал «russia no context», який оприлюднює відео та фотоматеріали, відзняті самими загарбниками.

Цього разу він показав ролик, на якому двоє інтервентів у сутінках йдуть по лісосмузі, оглядаючи по дорозі знищені танки (мінімум двом з них відірвали башти) і вказуючи, що це робота «Баби Яги».

Справжнім нічним кошмаром для російської армії є великий безпілотник Vampire, який вони прозвали Бабою Ягою. Таке прізвисько БпЛА отримали через те, що працюють лише вночі, скидаючи велику кількість боєприпасів. Як зазначає голова наглядової ради ГО Аеророзвідка Олексій Гончарук, перевагою БПЛА є ціна, що становить близько $20 тис. До того ж, за час своєї роботи дрон встигає зробити 8-12 вильотів і вразити близько 10 цілей, у тому числі 3-5 одиниць військової техніки на мільйони доларів.

https://twitter.com/666_mancer/status/1757031891499458935


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

История развития самолётов с вертикальным взлётом (видео)

26.02.2016 - 20:28
Все самолёты с возможностью вертикального взлёта и посадки – в одном видеоролике Самолёты вертикального взлёта и посадки (СВВП) начали активно разрабатываться в середине прошлого века. Толчком к этому послужило желание ...