Бетербієв назвав Усика «хворим» за слова про війну та росіян

Маємо чергове підтвердження того, що більшість російських спортсменів підтримують геноцидну війну їх країни проти нашої держави.

Так, Артур Бетербієв заступився за росіян, які влаштували війну в Україні і вбивають людей. Об’єднаний чемпіон світу у напівважкій вазі назвав «хворим» чемпіона світу у надважкій вазі Олександра Усика.

Нагадаємо, Олександр часто висловлюється щодо жахливої війни, що Путін розв’язав в Україні. Його осудження лунає з багатьох майданчиків. Звісно, це дратує російсько-фашистських окупантів і їх прихильників.

Бетербієв росіянин, який має канадське громадянство. Він заявив, що українець має проблеми з головою. А тому запропонував ставитися до слів Усика не особливо серйозно.

«У мене у будь-якому випадку була б мотивація до нього. Що стосується його слів, я думаю, його можна зрозуміти, як лікарі розуміють хворого. Вони ж із розумінням ставляться до хворого, не кажуть: ти хворий, йди додому.

Так само і боксерові треба якісь знижки робити, тому що він пропускає багато ударів у голову, тим більше у важкій вазі. Треба йому якісь знижки зробити, щоб не ображатися на нього, з розумінням поставитися. Все-таки важкі удари у важкій вазі», – сказав Бетербієв на подкасті DROZD PODCAST.

Нагадаємо, незважаючи на обіцянку прибрати всіх росіян з рейтингів, у WBC в листопаді минулого року пішли назад і стали на захист деяких спортсменів з країни-агресора. Так, за словами президента організації — Маурісіо Сулеймана, санкції точно не торкнуться Артура Бетербієва. Функціонер вважає, що чемпіон WBC, WBO та IBF у напівважкій вазі зовсім не росіянин, а канадець.

«Справа в тому, що Бетербієв має канадське громадянство. Він мешкає в Канаді протягом 15 років. Там народилися його діти, мають канадські паспорти. У Бетербієва канадська боксерська ліцензія. Тому ми розглядаємо його поза цим сценарієм. У схожій ситуації ми дозволимо битися всім російським боксерам, які живуть в іншій країні і засуджують війну.

Це відрізняється від того, коли ти живеш у Росії та маєш російську боксерську ліцензію. Ми відкриті. Якщо будь-який боксер хоче, щоб його справу було переглянуто, ми організуємо процедуру розгляду конкретної нагоди», — сказав Сулейман тоді у коментарі YouTube-каналу iD Boxing.

Цікаво, після випада Бетербієва на адресу Усика Сулейман буде й надалі вважати, що російський канадець засуджує війну? Наврядчи, адже подвійні стандарти у світі спорту — це норма.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

На шоу «Голос. Дети» девочка из Винницы довела Монатика до слез: видео

28.11.2017 - 12:54
Песня Джамалы «1944» стала счастливой для 10-летней Даши Красновецкой. Юной винничанке удалось довести до слез Диму Монатика и «звездный» тренер проекта в последние секунды нажал на кнопку. С третьей попытки ...

Вокруг базы НАТО в Турции пытаются разжечь скандал

31.07.2016
Со ссылкой на турецкое издание ...

Путин приехал к Лукашенко в туфлях на огромных каблуках: видео

30.11.2017
Журналисты обратили внимание на несколько ...