Бельгія виділила Україні €100 млн для обслуговування F-16

Вже в червні українське небо можуть почати захищати західні винищувачі. А тому важливо мати ресурси на їх обслуговування. Добра новина в цьому контексті прийшла з Брюсселя. Рада міністрів Бельгії схвалила військову допомогу Україні в EUR100 млн для обслуговування бойових літаків F-16. Про це повідомила міністерка оборони Бельгії Людивін Дедондер.

Бельгія — одна з 13 держав-членів «коаліції F-16».

«Ми вже почали навчання українських технічних фахівців оперативного обслуговування парку F-16, а наша участь у навчанні та підготовці майбутніх пілотів цього досконалого і високотехнологічного літака відбувається в Данії», — сказала міністерка.

Нагадаємо, Бельгія планує надати 611 млн євро військової допомоги Україні у 2024 році та має довгострокове зобов’язання підтримувати модернізацію українських сил. Про це 22 січня повідомив міністр оборони України Рустем Умєров за результатами телефонної розмови з міністром оборони Бельгії Людивін Дедондер.

Міністерство оборони та Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості підписали спільний меморандум про взаєморозуміння з Міноборони Бельгії.

Цей меморандум є дуже важливим у контексті питання розвитку вітчизняного оборонно-промислового комплексу, створення спільних підприємств з партнерами, локалізації оборонного виробництва в Україні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео ракетного обстрела российским флотом Сирии

15.11.2016 - 19:42
Как мы уже сообщали, сегодня флагманы Северного флота России «Адмирал Кузнецов» и «Адмирал Григорович» осуществили массированный ракетный обстрел целого ряда объектов на территории Сирии. Кроме того, были выпущены ракеты из ...

Масштабная авария в Киеве: видео

23.09.2017
В Киеве произошла массовая авария. ...

Битва за молоко, между котом и козленком (видео)

12.03.2016
На этом видео разгорается настоящая ...