«Бавовна» завітала до бази окупантів у Кремінній

«Бавовна» від Збройних сил України завітала до бази російських загарбників в окупованому місті Кремінна Луганської області: «Сьогодні по обіді кацапи в районі центру слухали американські касети. Кажуть, сподобалося, ще просять».

Про це з посиланням на місцевих жителів лаконічно повідомив Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій на Куп’янському (Сватівському), Лиманському (Кремінському) і Сіверському напрямках. 

Також «Трикутник» сьогодні розповів, що інтервенти скаржаться на те, що Сили оборони начебто підтягнули резерви в район Кремінної.

Нагадаємо, нещодавно наші захисники (у тому числі, бійці дванадцятої бригади спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України) в цьому районі відбили у окупантів значні території у Серебрянському лісництві.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как в яйце развивается цыпленок: фото, видео

26.02.2017 - 00:59
Один из производителей инкубаторов весьма неординарно подошел к популяризации своей продукции. В чашку Петри (стеклянный сосуд, с крышкой используемый в биологических исследованиях) поместили оплодотворенное яйцо без скорлупы. Благодаря специально созданным ...

Мастерский разворот длинномерного грузовика на узкой дороге

18.12.2015
У водителя длинномерного грузовика возникла ...

Панда пришла в восторг от снега (видео)

24.01.2016
Ай да молодцы — американцы ...