«Бавовна» вдарила по залізничному вузлу окупантів на Запоріжжі

До села Федорівка (північніше Мелітополя) Терпінської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області завітала «бавовна». Як повідомляють місцеві жителі, після цього в населеному пункті зникла електрика.

Однак міський голова Мелітополя Іван Федоров не впевнений в тому, що це класична «бавовна» (прильоти снарядів, ракет чи БПЛА від Збройних сил України): «За попередніми даними підірвано підстанцію біля села». Це могли зробити українські партизани.

Для чого? У Івана Федорова є припущення: «У Федорівці розташована вузлова залізнична станція, через яку ворог переганяє важке озброєння на фронт. Немає струму — немає перекидання ворожого майна».

Але в підсумку він все одно резюмував: «Вже другий день поспіль на тимчасово окупованій Мелітопольщині розквітає бавовна. Вчора рашисти недогледіли за захопленими будівлями у Мелітополі та Веселому».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Путин раскрыл один из своих секретов: видео

29.11.2017 - 18:20
«Есть такое слово спорт. Не путать со спиртом. Разница всего в одну букву, видите?..» Люди постарше, особенно футбольные болельщики помнят старую шутку над спортсменами. Когда кто-то начинал показывать плохую игру (например, футболист) ...

Щенок лайки душевно спел под баян (видео)

01.02.2016
Многие слышали, как собаки подвывают ...

Появилось видео нападения чиновницы на женщину с плакатом «Королевская, возвращайся в Кремль»

05.05.2017
Пророссийский политик Наталья Королевская регулярно сеет ...