«Бавовна» вдарила по залізничному вузлу окупантів на Запоріжжі

До села Федорівка (північніше Мелітополя) Терпінської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області завітала «бавовна». Як повідомляють місцеві жителі, після цього в населеному пункті зникла електрика.

Однак міський голова Мелітополя Іван Федоров не впевнений в тому, що це класична «бавовна» (прильоти снарядів, ракет чи БПЛА від Збройних сил України): «За попередніми даними підірвано підстанцію біля села». Це могли зробити українські партизани.

Для чого? У Івана Федорова є припущення: «У Федорівці розташована вузлова залізнична станція, через яку ворог переганяє важке озброєння на фронт. Немає струму — немає перекидання ворожого майна».

Але в підсумку він все одно резюмував: «Вже другий день поспіль на тимчасово окупованій Мелітопольщині розквітає бавовна. Вчора рашисти недогледіли за захопленими будівлями у Мелітополі та Веселому».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Расчет СПГ-9 бомбит минометную батарею российских оккупантов: видео

31.03.2018 - 02:31
29 марта на портале Ютуб некий Erich Hartmann опубликовал видео, на котором показан обстрел из гранатомета. Автор утверждает, что видео снято в Песках и на нем бойцы Медведь и Крым ведут ...

Самый красивый гол 2017-го был забит в первый день года: видео

23.10.2017
Удивительно, но самый красивый гол ...

На Полтавщине полицейские поймали голую женщину (видео)

10.05.2016
Забавная история приключилась на 9 ...