Барселону можуть виключити з єврокубків

Іспанський суд виніс рішення у справі про корупцію, що стосується Футбольного клубу Барселона. Відомо, що ця каталонська команда була обвинувачена у наданні хабара футбольному арбітру Нейгрейрі.

За даними видання El Debate, голова Слідчого суду столиці Каталонії прийняв рішення, що злочин мав місце і вирішив, що сума в 7,5 мільйонів євро, яку отримав колишній віце-президент технічного комітету суддів RFEF від «синьо-гранатових», є хабарем.

Ця подія вже викликала реакцію в УЄФА. За інформацією від AS, європейська футбольна організація розпочала обговорення можливості виключення Барселони з єврокубків.

Зазначимо, що поки що УЄФА на етапі прийняття рішення. Якщо інспектори з етики вирішать, що звинувачення на адресу клубу досить ґрунтовні й провина практично доведена, чемпіони Іспанії залишать Єврокубкові турніри.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Писатель и философ Михаил Веллер устроил разнос в прямом эфире: видео

29.04.2017 - 15:22
На «Эхо Москвы» есть замечательная программа «Особое мнение». Вот в ее эфире давеча отличился достаточно известный современный российский писатель Михаил Веллер. Колоритно и эмоционально, с долей некой агрессии, давая свою ...

Под Донецком с утра бои. У ДНР потери в технике: видео

09.05.2017
Вчерашние вечерние сообщения местных жителей ...

В Подмосковье потерпел крушение танк (видео)

03.06.2016
Происшествие с танком случилось у ...