Банки в Україні закривають свої збиткові відділення

Українська банківська система поступово переходить до цифрового обслуговування, скорочуючи кількість фізичних відділень по всій країні.

Згідно з офіційними даними Національного банку України, на початок жовтня 2025 року функціонувало 4 934 банківські підрозділи, що на 98 менше, ніж на початку року. Ще 744 відділення перебувають у статусі тимчасово призупинених. В минулі роки було закрито ще більше відділень.

Найбільшу мережу, попри скорочення, зберігає державний Ощадбанк — у нього працюють 1 142 відділення, тоді як 626 залишаються закритими. На другій позиції за масштабами залишається ПриватБанк із 1 096 діючими точками, а п’ять відділень мають тимчасовий статус. Для порівняння: на початку липня банк мав 65 таких відділень, тож фактично протягом літа він остаточно ліквідував шість десятків із них.

Серед комерційних структур далі йдуть Райффайзен Банк — 321 відділення, ПУМБ із 220 офісами та УкрСиббанк, який утримує 218.

За підрахунками НБУ, станом на 1 жовтня 2025 року в Україні продовжують працювати 60 банків, більшість із яких активно переносять клієнтський сервіс у дистанційний формат, орієнтуючись на онлайн-канали обслуговування.

Попри війну й складну економічну ситуацію в країні, українці не лише продовжують розміщувати гроші на банківських рахунках, але й збільшують суму вкладень.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Лещенко в Раде подрался с нардепом Иваном Мельничуком: видео

09.02.2017 - 14:12
Сегодня в зале Верховной Рады произошла очередная из уже бесчисленных стычек. Выясняли отношения нардеп Сергей Лещенко и депутат из БПП от Винничины Иван Мельничук. Коллеги быстро разняли дерущихся. В итоге ...

Бойцы ВСУ показали, чем их обстреливают оккупанты: видео

01.06.2018
Недавно позиции 93-ей бригады подверглись ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

25.08.2018
Учитель математики с легкостью выиграл ...