Бандити із ПВК «Вагнера» показали свої злочини у Бахмуті

Рашисти і особисто Євген Пригожин розповсюджують інформацію про те, що в Бахмуті в районі вулиці Ватутіна найманцями російської ПВК Вагнера виявлені трупи військових без голів і кистей рук.

Стверджується, що це тіла вбитих в боях добровольців з Польщі та Ізраїлю. А голови і долоні їм відрізали наші ж захисники, щоб не дозволити ворогам впізнати їх особистості, оскільки евакуювати тіла не мали можливості.

Однак при цьому в одязі загиблих залишилися електронні гаджети, які начебто дозволять встановити їх особистості…

Історія виглядає неправдоподібно, в першу чергу, тому, що відрізати голову й кисті не набагато легше, ніж евакуювати труп. І вже точно значно важче й складніше, ніж забрати з кишень загиблих гаджети.

Наприклад, блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer» прокоментував:

«Бандити з ПВК Вагнер понівечили тіла вбитих українських військових і тепер намагаються втирати, що час відрізати кисті та голову було, а забрати телефон – ні».

Ну і висновок — російські фашисти в черговий раз підтвердили, що вони хворі. Бо українцям навіть на думку не спаде щось відрізати живим чи мертвим. А росіяни це з легкостю роблять навіть просто для втирання ще однієї дичини про найманців.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Пентагон показал видео запуска по Сирии ракеты Томагавк с подводной лодки

15.04.2018 - 15:35
Пентагон опубликовал еще одно видео нанесения ракетного удара по объектам в Сирии в рамках ответа на использование Башаром Асадом химического оружия при покрывательстве России. На нем показано, как запускается крылатая ...

Оригинальный бутерброд на завтрак

11.11.2015
Предлагаем Вам оригинальный, и что ...

Украина успешно испытала крылатую ракету: опубликовано видео

17.08.2018
Украинские ракетные войска провели успешные ...