Бандити із ПВК «Вагнера» показали свої злочини у Бахмуті

Рашисти і особисто Євген Пригожин розповсюджують інформацію про те, що в Бахмуті в районі вулиці Ватутіна найманцями російської ПВК Вагнера виявлені трупи військових без голів і кистей рук.

Стверджується, що це тіла вбитих в боях добровольців з Польщі та Ізраїлю. А голови і долоні їм відрізали наші ж захисники, щоб не дозволити ворогам впізнати їх особистості, оскільки евакуювати тіла не мали можливості.

Однак при цьому в одязі загиблих залишилися електронні гаджети, які начебто дозволять встановити їх особистості…

Історія виглядає неправдоподібно, в першу чергу, тому, що відрізати голову й кисті не набагато легше, ніж евакуювати труп. І вже точно значно важче й складніше, ніж забрати з кишень загиблих гаджети.

Наприклад, блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer» прокоментував:

«Бандити з ПВК Вагнер понівечили тіла вбитих українських військових і тепер намагаються втирати, що час відрізати кисті та голову було, а забрати телефон – ні».

Ну і висновок — російські фашисти в черговий раз підтвердили, що вони хворі. Бо українцям навіть на думку не спаде щось відрізати живим чи мертвим. А росіяни це з легкостю роблять навіть просто для втирання ще однієї дичини про найманців.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице полиция повязала группу грузинских воров: видео

04.08.2017 - 14:06
Ночью с 3-го на 4-ое августа оперативники Винницкого отдела полиции задержали четырех злоумышленников, трое из которых являются гражданами Грузии. Мужчины подозреваются в серии краж. У них нашли драгоценности похищенные из ...

Опубликовано видео с Гитлером под воздействием наркотиков

09.03.2017
На социальном новостном портале Reddit ...

Перевернулась фура с водкой, — у жителей окрестных сел праздник

24.10.2015
В Саратовской области водитель грузового ...