Байден виступив у Конгресі з закликом надати зброю Україні

Президент США Джо Байден виступив із промовою «Про стан держави» перед Конгресом США. Частина його закликів стосувалася необхідності нарешті проголосувати за допомогу Україні. 

Глава Білого дому жорстко розкритикував тих, хто під впливом колишнього президента (Трампа) блокує процес надання нашій країні необхідної зброї.

«Україна може зупинити Путіна, якщо ми будемо разом з Україною і надамо їм зброю таку як треба. Це все, що просить Україна. Вони не просять наших солдатів. Жодного нашого солдата немає в Україні, і я рішуче налаштований у тому, щоб так і було. Але зараз допомога Україні блокується тими, хто хоче відійти від світового лідерства», — заявив Байден.

Після цих слів Конгрес вибухнув аплодисментами. Примітно, що аплодував навіть спікер — республіканець Майк Джонсон, через якого протягом довгого часу допомога Україні залишається заблокованою.

«Мій попередник, колишній президент, каже Путіну — роби все, що ти хочеш. Це сказав колишній президент. Він підтримав російського лідера. Це жахливо і неприйнятно», — підкреслив Байден.

За словами президента США, країна не може підставити Україну, Європу та весь вільний світ під ризик.

«Ми мусимо відповісти на виклик Путіну. Історія стежить за нами. Ми не можемо поставити Україну, Європу та весь вільний світ під ризик. Я Путіну казав дуже прості речі — ми не відійдемо, ми не впадемо», — сказав президент США.

Відзначимо, що війна в Україні та необхідність швидкої допомоги зі зброєю була першою темою, яку підняв американській лідер у своїй промові.

Нагадаємо, 13 лютого Сенат США підтримав пакет, який передбачає понад 60 млрд доларів для України — переважно на військову допомогу. Але законопроєкт так і не розглянули у Палаті представників через відмову спікера Джонсона поставити його на голосування.

Зараз конгресмени США готують альтернативний законопроєкт про підтримку союзників, зокрема України. У ньому частина допомоги може бути перетворена на кредит, а його розгляд відкладено на тижні. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Семенченко с Парасюком заблокировали еще одну дорогу: видео

25.02.2017 - 20:15
Вечером 25 февраля нардеп Семен Семенченко в Facebook заявил о появлении нового редута «Соловейко». На своей странице он поместил видео, в котором участники Штаба блокады торговли с оккупантами указывают, что ...

Уайлдер «уничтожил» Стиверна и бросил дерзкий вызов Джошуа: видео

05.11.2017
Американский супертяж Деонтей Уайлдер в ...

Трехлетний мальчик защищает свою бабушку от полиции (видео)

16.04.2016
В результате получил шанс стать звездой ...