Байден відповів на критику щодо дебатів із Трампом

Президент США Джо Байден прокоментував закиди в поганому виступі на передвиборчих дебатах із Дональдом Трампом, частково визнавши критику у свій бік. Про це повідомляє The Guardian в п’ятницю, 28 червня.

Під час звернення до прихильників на передвиборчому заході в Північній Кароліні американський лідер визнав, що не так добре бере участь у дебатах, як раніше, але знає, як робити роботу президента, на відмвнну від свого опонента.

«Скажу очевидну річ: я знаю, що вже не молодий. Я знаю, що ходжу не так легко, як раніше, не говорю так зв’язно, як раніше, не веду дебати так добре, як раніше, але я знаю те, що знаю. Я знаю, як говорити правду», — сказав Байден.

Політик додав, що знає, як «виконувати роботу» президента, а «коли тебе збивають з ніг, ти підіймаєшся».

«Друзі, я даю вам слово Байдена: я б не балотувався знову, якби не вірив усім серцем і душею, що зможу виконати цю роботу. Тому що, відверто кажучи, ставки занадто високі», — наголосив Байден.

Нагадаємо, перші дебати Байдена та Трампа у президентських перегонах закінчилися повним провалом для чинного глави держави. Під час дебатів голос президента США часто був хрипким, що Білий дім пізніше пояснив застудою. Також часом Байден втрачав хід думок або не міг чітко сформулювати речення.

Журналісти CNN провели опитування спостерігачів і запитали: Хто, на вашу думку, виграв сьогоднішні дебати? Джо Байден набрав 33%, Дональд Трамп — 67%. Повідомлялося, що після цього демократи заговорили про можливу заміну кандидата.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Винничине избившие атошника мужчины на коленях молили о прощении: видео

08.06.2018 - 16:20
Нашумевшая история, произошедшая в села Сигнал Казатинского района, когда два строителя душили и заставили «копать себе могилу» атошника, привела не только к резонансу. Перед Александром Дяком обидчики извинились. Он их ...