Байден прокоментував заяву Трампа про Росію і НАТО

Колишній президент США Дональд Трамп становить загрозу для своєї країни, бо відмовляється захищати інших членів НАТО від нападів. Про це заявив нинішній американський лідер Джо Байден в соцмережі Х.

За його словами, пункт в межах договору НАТО, що «напад на одного члена є нападом на весь Альянс», забезпечує безпеку американських сімей.

«Будь-яка людина, яка ставить під сумнів довговічність цієї клятви, становить загрозу для нашої безпеки», — зазначив голова американської держави.

Нагадаємо, Дональд Трамп заявив, що під час свого очільництва у США погрожував лідерам країн НАТО, що «заохочуватиме Росію робити все, що їй заманеться» з державами, які заборгували Альянсу гроші.

Крім того, Трамп розкритикував фінансову допомогу Сполучених Штатів для України, Ізраїлю та Тайваню. Він вважає, що гроші повинні даватися у борг, а не надаватися просто так.

Раніше на слова колишнього президента США відреагував і генеральний секретар НАТО. Як заявив Єнс Столтенберг, розмови про те, що члени оборонного альянсу не захищають один одного, підривають спільну безпеку. Крім того, за його словами, такі заяви ставлять під загрозу життя американських і європейських солдатів.

Президент Європейської ради Шарль Мішель сказав, що такі заяви служать лише інтересам російського диктатора.

«Трансатлантичний альянс протягом 75 років підтримує безпеку та процвітання американців, канадців і європейців. Нерозважливі заяви про безпеку НАТО та солідарність статті 5 служать лише інтересам Путіна. Вони не приносять у світ більше безпеки чи миру», — написав Мішель.

Голова уряду Польщі Дональд Туск через слова Трампа звернувся до президента країни Анджея Дуди.

«Пане президенте, можливо, це привід для того, щоб зібрати Кабінетну раду», — звернувся Туск до Дуди.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Джамала представила новый клип (видео)

03.02.2016 - 13:28
В годовщину депортации крымских татар певица Джамала презентовала слушателям песню «Шлях додому». Это было еще в прошлом году. А вот теперь, за четыре дня, в Грузии, творческая группа во главе ...

Оригинальный бутерброд на завтрак

11.11.2015
Предлагаем Вам оригинальный, и что ...

Очередной теракт в Турции — погибли полицейские (видео)

31.03.2016
Очередной теракт произошел в Турции ...