Байден назвав дії Трампа тупими і небезпечними

Президент США Джо Байден у своєму екстреному зверненні з Білого дому, серед іншого, піддав жорсткій критиці колишнього президента Трампа, який зізнався, що погрожував країнам, які є союзниками американців. Мова про погрозу Росією членам НАТО.

Байден підкреслив, що Трамп ані скільки не жартує, і це насправді тупо і небезпечно.

За словами американського президента, Трамп своїми словами про НАТО «надіслав небезпечний, шокуючий і направду неамериканський сигнал світові» та «дав Путіну добро на вторгнення в деякі країни-члени НАТО, які є нашими союзниками».

«Це почув увесь світ. А найгірше полягає в тому, що він не жартує. За нашу історію жоден президент не піддавався російському диктатору. Дозвольте мені сказати це максимально зрозуміло… Заради Бога, це – тупо, ганебно, небезпечно, не по-американськи!», – наголосив Байден.

Він додав, що Трамп не розуміє природу Альянсу, «побудованого на основоположних принципах свободи, безпеки й національного суверенітету», бо для нього «принципи ніколи не важать і все є товаром».

«Наші супротивники вже давно прагнуть вбити клин між нами. Найбільша надія всіх тих, хто бажає американцям зла, – це щоб НАТО розвалився. Можете бути певними: всі вони аплодували, коли почули Дональда Трампа і почули, що він сказав», – зазначив американський президент.

Нагадаємо, 7 лютого Байден заявив, що «ніколи не думав, що побачить щось подібне» на Капітолійському пагорбі. Мова про провал першого голосування в Сенаті законопроєкта про допомогу трьом країнам і кордон.

Він звинуватив у тому що сталося, колишнього президента, республіканця Дональда Трампа. Адже той, як вказав чинний американський лідер, напередодні «погрожував» законодавцям «відплатою» у разі підтримки пакета, що включив фінансову допомогу Україні та Ізраїлю.

«Республіканці зробили це, тому що їм телефонує Дональд Трамп і погрожує», — сказав Байден. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Самый красивый гол 2017-го был забит в первый день года: видео

23.10.2017 - 23:44
Удивительно, но самый красивый гол текущего года был забит в первый его день. Именно 1-го января Оливье Жиру сотворил свой шедевр пяткой. Эту премию имении выдающегося венгерского форварда Ференца Пушкаша ...