Бахмут накрили запальними снарядами

Сили оборони не тільки стримують штурми російських фашистів у Бахмуті, але й наносять влучні удари по їх позиціях в захоплених зруйнованих будинках.

Сьогодні ввечері окупанти з РФ оприлюднили відео Бахмута, над яким горять вогні запальних снарядів. Голос за кадром каже, що накрили позиції його підрозділу фосфором (багато хто плутає фосфорні снаряди з запальними).

Чи це правда, важко сказати. Дуже може бути, хоча росіяни могли викласти старий запис, коли самі обстрілювали місто, намагаючись його захопити.

Але ЗСУ дійсно завдають удари по ворогу і з артилерії, і підриваючі окремі будинки. Це в різні дні підтверджували і наші бійці, і представники командування.

Доповнення:

«Ворог використав фосфорні і запалювальні боєприпаси у Бахмуті, намагаючись стерти місто з лиця землі. Проте воїни ССО та інших підрозділів Сил оборони продовжують мужньо боронити місто. І  в цих умовах ми продовжуємо нищити ворога», — такий коментар дали у ССО ЗСУ виданню Українська правда.

Тобто відео свіже, і обстріл здійснили російські окупанти..


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Винничине в двух серьезных ДТП погибли три человека (видео)

02.12.2016 - 15:37
В Казатинском районе 1 декабря произошли две ДТП со смертельным исходом. В первом случае водитель «ВАЗ 2101» не справился с управлением и съехал в кювет. После столкновения с деревом, кроме ...

Появилось видео с усадьбой Януковича в Ростове

15.03.2017
Российское издание Лайф отыскало в ...

Как отмыть графин с узким горлышком (видео)

08.11.2015
Многие сталкивались с проблемой мойки ...