Бахмут накрили запальними снарядами

Сили оборони не тільки стримують штурми російських фашистів у Бахмуті, але й наносять влучні удари по їх позиціях в захоплених зруйнованих будинках.

Сьогодні ввечері окупанти з РФ оприлюднили відео Бахмута, над яким горять вогні запальних снарядів. Голос за кадром каже, що накрили позиції його підрозділу фосфором (багато хто плутає фосфорні снаряди з запальними).

Чи це правда, важко сказати. Дуже може бути, хоча росіяни могли викласти старий запис, коли самі обстрілювали місто, намагаючись його захопити.

Але ЗСУ дійсно завдають удари по ворогу і з артилерії, і підриваючі окремі будинки. Це в різні дні підтверджували і наші бійці, і представники командування.

Доповнення:

«Ворог використав фосфорні і запалювальні боєприпаси у Бахмуті, намагаючись стерти місто з лиця землі. Проте воїни ССО та інших підрозділів Сил оборони продовжують мужньо боронити місто. І  в цих умовах ми продовжуємо нищити ворога», — такий коментар дали у ССО ЗСУ виданню Українська правда.

Тобто відео свіже, і обстріл здійснили російські окупанти..


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Донецке прогремел разрушительный взрыв: появились фото и видео

26.10.2017 - 18:09
Взрыв в Донецке разрушил дом на Красноармейской Есть пострадавшие — мужчина и женщина Как ранее писал «РЕАЛ», сегодня после обеда под Донецком вспыхнули тяжелые бои, о чем массово сообщали местные ...

Автомобиль врезался в толпу зрителей во время гонок (видео)

28.03.2015
На «Северной петле» немецкого автодрома ...