«Азов» дронами знищив чотири танки окупантів

Бійці 12-ої окремої бригади спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України знищили або пошкодили чотири танки російських окупантів.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив блогер і фронтовий волонтер Сергій Стерненко, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих дронами-камікадзе. Саме вони нищили ворожу техніку.

Цікаво, що баражуючі боєприпаси цілили у «потилиці» танків – в задню частину їх башт. Це саме слабке місце танків перед бронебійними дронами, адже там знаходяться снаряди – великий ризик їх детонації.

В першому випадку оператор навіть висів на місці в засаді на лісовому перехресті, чекаючи, доки танк проїде поруч і повернеться до нього «потилицею».

Видно, що це сосновий ліс. З попередніх новин відомо, що «Азов» НГУ воює на Кремінському (Лиманському) напрямку в Серебрянському лісництві.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ровно 57 лет назад сержант Элвис Пресли демобилизовался из армии: фото, видео

05.03.2017 - 16:19
5 марта 1960 года со срочной военной службы в армии США был уволен сержант Элвис Пресли. Король рок-н-ролла был призван в ряды вооруженных сил в марте 1958 года, будучи к ...

Sikorsky показал возможности скоростного вертолета: видео

20.04.2017
Корпорация Lockheed Martin опубликовала видео ...