Авто патріарха РПЦ Кирила потрапило у серйозну ДТП

Автомобіль Aurus голови Російської православної церкви патріарха Кирила (Гундяєва) потрапив у ДТП у центрі Москви.

Сталося це о 6:30 на перетині проспекту Миру та Лікарняного провулку. Як повідомляють російські ТГ, автомобіль Volvo виїжджав з провулка, коли в нього врізався Aurus. 

Чи був у машині в момент ДТП Гундяєв, невідомо.

Нагадаємо, патріарх РПЦ Кирило (у світі Володимир Гундяєв) у 1970-х роках шпигував на користь СРСР у швейцарському місті Женева, де він був представником Російської православної церкви при Всесвітній раді церков. Про це на початку лютого заявила швейцарська газета Sonntags Zeitung.

Видання зазначало, що розсекречені архіви свідчать, що нинішній патріарх РПЦ раніше працював на КДБ і був розвідником під псевдонімом Михайлов.

Зокрема, він займався шпигунством, коли перебував у Женеві. Його головне завдання полягало у впливі на Всесвітню раду церков, в якій тоді було багато радянських агентів. Водночас, у РПЦ відмовилася якось коментувати подібну інформацію.

На жаль, патріарх Кирило активно підтримує війну проти України. Серед іншого, раніше він запевняв паству, що російські окупанти участю у вторгненні в Україну зможуть «змити» свої гріхи.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Факельные шествия в городах Донбасса местные жители встречали криками «Слава Украине»: видео

01.01.2018 - 22:36
«РЕАЛ» ранее сообщал о массовых факельных шествиях в Украине в честь 109-ой годовщины со дня рождения Степана Бандеры. Скажем честно, событие несколько пугающее именно факелами; ну с точки зрения безопасности. ...

ВСУ нанесли мощную ответку по позициям террористов: видео

30.03.2018
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин, который ...

ВСУ уничтожили бронемашину ДНР: видео

20.05.2018
Украинский патриот с оккупированных территорий ...