Австрія готується до припинення транзиту газу РФ через Україну

Канцлер Австрії Карл Нехаммер (деякі джерела вважають, що правильно українською Негаммер, але це дуже спірне питання, — ред.) заявив, що Австрія готується до можливого припинення надходження російського газу в разі припинення його транзиту через Україну.

Про це він сказав у Кишиневі, де проходить саміт Європейського політичного співтовариства. При цьому не уточнив причини можливого припинення транзиту — відмова РФ, рішення України чи санкційна директива ЄС.

«Ми постійно готуємося до серйозних викликів. Тому наші сховища вже заповнені на 75%. І ми також проводимо переговори з тими, хто має нові обсяги газу. Якщо російський газ повністю закінчиться, компанія OMV уже працює над цим», — зазначив Карл Нехаммер.

Нагадаємо, 18 травня прем’єр-міністр Молдови Дорін Речан заявив, що Молдова більше не використовує російський природний газ або електроенергію після того, як припинила свою залежність після початку війни в Україні. Про це він сказав на конференції з питань безпеки в Бухаресті.

За словами Речана, на початку війни 100% енергії, яку споживала Молдова, надходила з РФ, однак тепер Молдова може існувати абсолютно без природного газу чи електроенергії з Росії. Газ країна почала купувати на біржі в Румунії.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Редчайший случай – Коноплянка забил гол головой: видео

18.12.2016 - 01:38
Полузащитник сборной Украины Евгений Коноплянка наконец-то открыл счет своим голам за «Шальке» в рамках национального чемпионата — сравнял счет в матче с «Фрайбургом» в рамках 15 тура Бундеслиги. Евгений забил ударом ...

Появилось видео задержания Саакашвили

12.02.2018
По информации Давида Сакварелидзе, сегодня ...

Над Уралом пролетел огненный шар, видео

04.03.2018
Случайно на камеру видеорегистратора жителя ...