Авіація ЗСУ зірвала штурми окупантів на Куп’янському напрямку

Російські окупанти здійснили підтверджені просування вперед поблизу Куп’янська. Про це, серед іншого, у сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні без подробиць заявили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Однак авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» на своїй карті за дванадцяте лютого змін не зафіксував. Можливо, ISW мав на увазі зміни, що сталися у попередні дні…

Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?» о 7:59 лаконічно повідомив: «Синьківка, Купʼянський напрямок, всі атаки орків були відбиті».

А блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) о 10:14 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» написав, що сьогодні вранці наша авіація завдала ударів по ворогу на Куп’янському напрямку, зірвавши планування його штурмів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Создали спецпатрон к дробовику для борьбы с легкими беспилотниками: видео

25.03.2017 - 14:12
Беспилотные летательные аппараты все чаще используют в боевых условиях, поэтому ученые всего мира ищут новые средства для их нейтрализации. Портал thefirearmblog.com сообщил о том, что ВВС США закупили партию специальных ...

Американцы прощаются с легендарным армейским вездеходом «Хамви» (видео)

27.03.2016
Карьера легендарного «Хамви» в американской ...