Авіація ЗСУ завдала удари по окупантах у Вовчанську

Літаки Збройних сил України продовжують бити високоточними західними плануючими авіаційними бомбами по будинках, в яких засіли російські загарбники, в частково окупованому містечку Вовчанськ на півночі Харківської області.

Наші захисники виклали в інтернет чергове відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотним літальним апаратом, оператори якого коригували удари. Ми бачимо прямі влучання в багатоповерхівки та їх руйнацію. 

Тим часом, пресцентр Генерального штабу Збройних сил України в останньому на момент написання цих рядків зведенні (станом на 22:00 сімнадцятого червня) про дану ділянку фронту повідомив наступне:

«Сьогодні відбулося чотирнадцять атак ворога в районі Вовчанська. Десять ворожих штурмів відбито. Ситуація залишається напруженою – продовжуються бої у чотирьох локаціях. Сили оборони продовжують заходи щодо посилення оборонних позицій та рубежів».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как Порошенко встречает освобожденных из плена

27.12.2017 - 22:07
Президент Петр Порошенко в Краматорске встретил освобожденных сегодня в рамках обмена 73-х находившихся в плену украинцев. Президент, который приложил максимум усилий для достижения этой цели, приветствовал освобожденных в военной форме. ...

Можно смотреть до бесконечности. Робот лесоруб — вжик и всё!

21.10.2015
Можно смотреть до бесконечности. Робот ...

«Республики» в огне. Фантастический пожар в Донецке: видео, фото

16.08.2017
Расположенный на западной прифронтовой околице ...